| anonim_4396 a întrebat:

La liceu in clasa a 9-a cum se fac clasele? Adica dupa ce criteriu ne repartizeaza in clase... dupa medii, dupa limbile stidiate? Ca sa stiu de pe acum cu cine voi fi in clasa! Dau funda celui care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

Banuiesc ca peste tot e cam la fel. La mine e dupa a doua limba de studiu. Deci sunt 2 clase de acelasi profil, unii fac germana si altii franceza.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.ro/

2 răspunsuri:
| Pufo a răspuns:

Buna happy la mine in liceu repartizarea se face dupa intensiv. De exemplu la mate info va fi o clasa de inensiv info, una de intensiv engleza si o clasa de mate info simplu, iar ca sa ajungi intr-o clasa cu intensiv trebuie sa susti examen. Daca il pici ajungi la mate info simplu happy

| Wolfyye a răspuns (pentru Pufo):

Eu sunt la profi economic si suntem 4 clase la acest profil si ma intereseaza dupa ce criteriu n e repartizeaza in clasa!