| Ady05 a întrebat:

ma ajuta cineva cu-n Antivirus?
Mi-a expirat a meu, poate imi propune cineva unu sa fie bun si usor de instalat, dar totodata si de unde sa-l downoaldez, funda.Mersi mult!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Salut,intra pe www.h33t.com si acolo vei gasi o gama larga de antivirusi. Cu placere

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!