| Nonpublic a întrebat:

ma framanta o problema de cateva zile.
Doresc sa imi cumpar o tableta noua, pentru ca cealalta a cazut pe gresie si s-a facut zob.
M-am gandit sa aleg una dinte Allview ax4 nano si Allview viva q7 life.
Si acum vine intrebarea grea: Nu stiu pe care sa o aleg.Voi ce m-ati sfatuii sa aleg?
Mentionez ca sunt elev si tableta imi foloseste pentru jocuri, aplicatii, trafic pe net, poze, etc... happy

Dau funda celui care ma convingewinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview rolling on the floor))))))))
Loool. E bine, aveți bani de aruncat.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Alege Allview viva adica asta http://bit.ly/1e9uXoS (link prin afiliere). NU asculta tot ce zic alti toate tabletele sunt bune daca le folosesti pentru jocuri :D jocurile strica tableta o oboseste deci nu tiai dori sa strici un ipad

| cristitoader13 a răspuns:

Sincer ambele tablete sunt bune poti rula jocuri sa navighezi pe net. Insa tableta Allview ax4 nano este un pic mai buna costu e aproape la fel doar ca nano are camera si in spate cea ce e un avantaj. sper ca te am ajutat mai multe vezi pe 'domo,

| Nonpublic explică:

Ciumafaia dar ce are Allview de zici sa arunc banii? Da mai multe detalii.
Multumesc Sorin o sa iau in calcul raspunsul tau dar mai astept si alte raspunsuri big grin