| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Ma numesc Daniel si imi place foarte mult sa cant, de mic am acest talent, ma refer la voce, cant de mic... si cred eu ca vocea mi s-a format. Apropo, am si un idol Justin Bieber, toti prietenii mei mi-au zis ca am vocea aproape ca el si sa fac video-uri pe youtube ca am sanse sa devin celebru.Ma puteti ajuta sa pun o piesa pe youtube? Adica niste informatii despre ce mi-ar trebui pentru a avea succes, ma refer si la distribuire, gen sa ma urmareasca Vevo si sa am prima piesa pe youtube... cum toti au facut-o si eu pot si da, promit ca raman recunoscator. va rog mult baieti!

1 răspuns:
| GabyAlexa a răspuns:

Pai daca ai un video salvat in calculator, te uiti pe Youtube si vei vedea o sageata chiar unde te conectezi dai clic pe ea si acolo incarci clipul.