| Laurentzyu96 a întrebat:

Mi-am achizitionat un Samsung Galaxy5 (i5500). M-am jucat prin setari si am bagat un model de siguranta si imi cere ca sa il bag mereu cand deblochez telefonul si am uitat acel model cum pot sa il dezactivez?

5 răspunsuri:
| CristiUcV a răspuns:

Nu cred ca poti sa-l scoti tu, dar incearca la un magazin specializat in telefoane poate reusesc ei sa ti-l deblochezewinking

| Laurentzyu96 explică:

Illy96 am incercat dar imi zice nume de ultilizator sau parola incorecta si nu am gresit ca am incercat de mai multe ori. si EMITZA55 ce fac cu acel fisier?

| TrendyHedgehog a răspuns:

La telefonul meu (Samsung galaxy s plus)apare sub acel model de deblocare un dreptunghi in care scrie:ai uitat modelul? Dai pe ala si apoi trebuie sa intri pe contul tau de google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/Tv-Player-Download-126242.html Incearca la mine a mers.

| DRAGOSH977 a răspuns:

Il iei frumos il pui pe o daltita ei un par si-l lovesti usor pana se face ecranul in toate culorile apoi n-o sa0ti mai apara acel cod de siguranta (*nu o sa l mai vezi)