| Danişor a întrebat:

Mi-am luat jocul Naruto shippuden ultimate ninja storm 3 full burst. Apoi mi-am deblocat toate characterele dupa aceea am jucat cu naruto (cel de 12 ani ) si m-am transformat in kyuubi dar am vazut ca nu dureaza mult intrebarea este:cum fac sa fiu kyuubi nelimitat? Dau funda pentru cel mai folositor raspuns+Vot!

6 răspunsuri:
| vlady434 a răspuns:

Nu poti fi Kyuubi nelimitat. Cand esti cu Naruto, cel din Shippuden, si o sa controlezi vulpea, o sa poti sa stai nelimitat doar cand o sa te antrenezi cu Killer Bee, si cand o sa te bati cu bestiile cu coada la sfarsit si cu Tobi, in rest o sa trebuiasca sa ai chakra, pentru ca acel mod consuma chakra, si nu poti sta nelimitat. Daca mai ai intrebari, sunt aici.

| Danişor explică (pentru vlady434):

Mersi pentru raspuns dar nu mai am naruto strom 3 full burst...

| vlady434 a răspuns (pentru Danişor):

Ai facut misiunea cu Sage Kabuto?

| Danişor explică (pentru vlady434):

Nu am facut misiunea aia am luat o salvare de pe net si am deblocat toate characterele

| Inovssakura a răspuns:

Cum ai deblocat caracterele?

| Danişor explică (pentru Inovssakura):

...Mi-am luat o salvare de pe net.