| Username55 a întrebat:

Momentan urmez cursurile universitare la o facultate de stat pe un loc bugetat. In iarna as vrea sa dau admitere la Scoala de Agenti de Politie " Vasile Lascar ".
Care sunt pasii pe care trebuie sa ii fac pentru acest lucru? Trebuie sa merg sa platesc anul integral sau doar partial?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Din cate stiu eu nu platesti nimic. Trebuie doar sa depui o cerere ca renunti la facultate, ca sa iti elibereze diploma de bac si foaia matricola.