| donnie112 a întrebat:

Mozilla sau Google Chrome? argumente
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sarah2012 a răspuns:

Google Chrome! Cauta rapid si iti prezinta o versiune noua a cautarii! Sper ca ti-am putut fi de folos!

18 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Mozila deorece:este mai bun la interpretarea datelor
este mai rapid ca Chrome
fata de chrome nu are atatea crash-uri
si fata de chrome mozila nu stocheaza date depre activitatea utilizatoruluisi le trimite mai departe.

| 334499 a răspuns:

Chrome
cea mai buna alegere daca vrei sa navighezi mai repede happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Google Chorme pentru ca asigura protectie si are o interfata moderna si buna. Viteza de accesare a site-urilor este mai rapida decat la Mozilla.

| Vasybulan a răspuns:

Google Chrome, cu cateva add-onuri adaugate si mai mult de 7-8 tab-uri deschise, iti va utiliza chiar si 2-2.5 Gb ram. Asa ca raman un utilizator fidel al Mozilla, si am si cateva add-onuri pe el(gophotoit, add-block etc). Si pe deasupra imi consuma in 12 tab-uri deschise, doar vreo 800-900 Mb ram.

| mentholinks a răspuns:

Internet Explorer

| positivity a răspuns:

Am avut ambele variante, şi mai bun mi s-a părut Google Chrome.
Nu ştiu exact de ce, poate pentru că este mai simplu şi mai rapid.

| Seby90 a răspuns:

Mozzila porneste putin mai greu deoarece nu tine nici un proces in background.

In schimb google merge incontinuu atunci cand ai calculatorul deschis. Mai este de mentionat si faptul ca google chrome pastreaza date confidentiale cum ar fi browsing history si multe alte chestii care sunt trimise catre google.

Personal folosesc amandoua, dar pentru diverse activitati, chrome pentru browsing mozzila pentru coding.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Mozilla Firefox deoarece ai mai multe optiune la suprafata nu trebuie sa cauti toate optiunile dupa un singur butonas ca si la Google Chrome, G Chrome mi se pare bun pentru cei care nu folosesc nici o functie a browserului doar navigheaza simplu.

| DV a răspuns:

Google Chorme deoarece e mai nou si performant...

| gabi13579 a răspuns:

Google chrome e mai bune: merge mai repede si m-am obisnuit cu el, cat despre mozilla... nu o mai folosesc de cand mi-a bagat virusi

| h5 a răspuns:

Always Google Chrome.Are o interfata foarte atragatoare, e la moda happy, foarte multe extensii, etc.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Amandoua browserele sunt bune dar eu folosesc google chrome deoarece ti-l poti personaliza,sa-ti alegi ce tema vrei, gasesti istoricul repede si poti sterge ce vrei sau ce nu vrei e usor de folosit, pe cand moziile intr-adevar merge un pic mai repede fata de chrome dar eu le- am pe amandoua in pc sid e la un timp mie mozilla nu imi mai mere nu-mi intra ca dau click degeaba sia sa ca folosesc chrome, mozilla e mai complex, dar ce preferi si tuwinking

| VladMarian99 a răspuns:

Google Crome pentru ca e mai compatibil decat alte browsere! big grin Si nu face lag precum internet explore si altele! Bafta!

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Google chrome si eu am si e bun

| Børgø a răspuns:

Google Chrome

| NOBody3872 a răspuns:

Google chrome:
-nu accepta cookies
-e mult mai simplu de folosit
-se misca mai bine

| mihneablack a răspuns:

Salut, eu zic Google Chrome Funda plz

| madalin70 a răspuns:

Dupa mine mozila e mai bun.