| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! Până acum îmi era ușor să descarca un videoclip de pe YouTube gratuit, cu ajutorul unei aplicații de pe Magazin Play, care se ocupa de asta. Dar începând de ieri nu mă mai lasă. Nici măcar de pe site-uri nu mai pot descărca. Știți care e problema? Oare Youtube a devenit atât de restrictiv? Oare aș putea rezolva? Dacă da, atunci cum?

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Incearca asta
https://www.4kdownload.com/downloads/34#

La mine mergea acum cateva zile.

Nu il gasesti pe Play, trebuie instalat prin APK.
(La fel orica aplicatie serioasa pentru asa ceva, nu sunt pe Google Play, pentru ca Google nu agreeaza sa poti descarca continut fara sa platesti pentru Premium).