| Narcis494 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca iti trece pisica calea inseamna ghinion nu? Dar daca nu treci pe acolo si trece altcineva in locul tau iti ia ghinionu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sunt doar superstitii.Nu cred in asa ceva.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii spun asa dar sunt doar niste superstitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o superstitie cum ca, in ziua de Hallowen, daca iti trece pisica calea, dar nu orice pisica, ci una NEAGRA, vei avea ghinion toata ziua. Dar eu nu cred ca mi-a trecut calea de atat ori. happy big grin

| Xenya a răspuns:

Superstitiile nu sunt reale. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anamaria2002 a răspuns:

Nu exista ghinion sau noros mie cel putin asa mi-a spus parintele.

| yAkSiiAtat a răspuns:

Nu se intampla nimic eu cel putin nu cred, la cate pisici mi-a trecut prin cale si nu s-a intamplat nimic

| ionel2013 a răspuns:

Prietene,te rog sa ma asculti, chestia asta cu ghinionul e doar o superstitie, eu am spart la oglinzi si am trecut pe sub scari...trebuia sa fiu mort de la atata ghinion, mergi fara grija ca nu ti se va intampla nimic. funda?happy