| BlueEyes_8416 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de economisire a energiei in locuinte! Dau funda pentru cele mai bune!

2 răspunsuri:
| BlueEyes_8416 explică:

Aa.am uitat sa mentionez imi trebuie pentru la scoala referat, la educatie tehnologica.happy

| catalina_4908 a răspuns:

Becuri economice :) aparate electrocasnice cu consum redus de energie electrica A++ sau cum s-o numi dar au aparut acum cateva modele de combine frigorifice si de masini de spalat care nu consuma aproape deloc curent
http://gura-satului.ucoz.com