| vladlove123 a întrebat:

sunt clasa a7a trec a8a, si nu mai pot veni in ultima saptamana la scoala pentru ca o sa plec din tara cu parintii intr-un concediu, daca sunt absent atunci cand se incheie mediille, mi le incheie, eu nu am probleme la nici-o materie sa nu imi iasa media.

Răspuns Câştigător
| alexblack00 a răspuns:

Poi daca nu ai probleme cu materiile si te-ai scos la toate materiile si esti sigur ca iti iasa media la toate si treci anul. poti pleca linistit fara nici o grija mediile tot ti se vor incheia chiar daca esti absent pentru ca ai note

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da,o sa te incheie ca si pe ceilalti.Nut-i fa probleme.

| oana44m a răspuns:

Parintii tai trebuie sa vorbeasca cu diriginta/dirigintele si in cazul asta nu va fi nicio problema. chiar daca mediile iti ies, tot trebuie sa ai absentele motivate, nu poti sa dispari pur si simplu o saptamana intreaga. altfel, adio nota la purtare.

| LutuAlinAndrei a răspuns:

Du-te linistit, metoda e probata happy

| razv37 a răspuns:

Nu o sa iti puna absente stai linistit.
Dar pentru orice eventualitate poti sa iti iei o scutire de la medic