| Fara7390 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita mea de 6 saptamani si nu stiu de ce am impresia ca ma inseala. Multi(care o cunosc) mi-au zis ca e fata serioasa si cuminte. Ea mi-a zis ca eu sunt de ajuns, nu vrea pe nimeni, ca vrea sa fim impreuna pentru totdeauna, ca sunt tot ceea ce si-a dorit.

A zis ca vrea ca, copii nostri o sa fie cei mai frumosi.

Voi ce credeti? Se poate sa ma insel eu?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ToniiKA a răspuns:

Eu personal, cred că nu te înșeală. Dat fiind faptul că alți oameni îți spun asta, dar este important cât de apropriați sunt oamenii aceia. Și eventual îi poți recomanda să vă apropriați un pic, deoarece tu o simți distantă (poate) sau ești puțin gelos.
Dar sentimentul de frică de a nu o pierde te poate face să simți astfel de lucruri. Spor!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema cred ca este la tine, nu la ea.
Daca nu ai dovezi clare ca te-ar insela de ce iti faci probleme aiurea?

| Adry05 a răspuns:

Da, te inseli tu n-o mai acuza aiurea fara dovezi sau macar o baza