| STeFFy9 a întrebat:

Sunt STeFFy9 si locuiescin Tg.Neamt, din pacate am luat note mici in examene si media mi-a iesit 5.10, fara media anilor. Vreau sa-mi calculati media 5.10 cu media anilor, stiind ca am avut din 5-8 aprox. 8.60, si sa-mi spuneti daca pot intra la vreun liceu din Tg.Neamt, repet liceu nu, profesionala! Dau funda! big grin, inscrierile sunt maine, asa ca va rog hurry up!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei avea media de admitere 5, 97.
Uita-te la ce licee s-a intrat cu aceasta medie anul trecut sau cu una ceva mai mare si vei pe acelea le vei trece la optiuni.
Inca nu se fac inscrieri, doar se completeaza fisa de optiuni, inscrierile se vor face abia dupa repartizarea computerizata.