| CristianCristian322 a întrebat:

Un prieten de al meu este indecis daca sa dea la schimb un cect t689 si un motorola v360 pe o bicicleta si diferenta 20 lei.acel baiat eu da fara frane si schimbatoare spunand ca acestea costa 20 lei aproximativ. e disperat asta si vreau sa aflu ce sa ii spun

Răspuns Câştigător
| th3b3stg1rl a răspuns:

Nu are rost sa faca schimbu...costa mai mult de 20 de lei sa faca bicicleta aia!

2 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Parerea mea e ca nu semerita, daca neai zice si ce bicicleta este poate neam putea da seama daca se merita sau nu cu adevarat, desi mar mira ca acea bicicleta sa fie una de downhill sau ceva bmx mai de calitate.