| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma. am pus parola pe un folder cu FolderAccess stiu parola si tot am dat sa intru si nu am vazut nici un folder. dupa am intrat si am dat remove sa il scoata din folder access da trebuia sa dau unlock. va rog ajutati-ma fisierele acelea sunt foarte importante si nu le mai pot lua de nicaieri

1 răspuns:
| Hannibal_3697 a răspuns:

Dacă nu apare folderul in ecranul Folder-Access, înseamna ca nu este acolo. Da un search cu numele unuia dintre fișiere sa vezi dacă le găsește pe undeva. Search-ul cauta chiar și în Folder-Access, dacă este acolo va fi afișată locația.