| BogdanAndrei42 a întrebat:

Vreau sa conectez un telefon Samsung Galaxy S3 NEO, ca camera de supraveghere intr-un loc si vreau sa vizionez de pe alt telefon (Samsung galaxy J3 2016) tot ce se filmeaza in DIRECT ( LIVE).

1 răspuns:
| VendettaGuy a răspuns:

Iti trebuie o aplicatie numita Home Security Camera - Alfred, iti las linkul aicea: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivuu. Primul telefon il pui pe mod camera si al doilea pe mod viewer si trebuie sa fie conectate la internet. Sper ca te am ajutat. happy