| wolfrram a întrebat:

vreau sa dau la schimb un telefon cu un alt telefon unui om din Galati, eu sunt din cluj si problema e ca nu poti fi sigur daca iti da teapa sau nu.Prin curier il trimit normal dar daca in loc de un telefon primesc o bucata de lemn, iar el ramane cu telefonul meu? Se poate face ceva? Ce modalitati sunt ca sa fii sigur?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Am impresia ca Urgent Curier iti permite deschiderea, verificarea coletului inainte de a plati.
http://www.urgent-curier.ro/ContactDepartamente.aspx