| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca trebuie neaparat sa ai 18 ani pentru a-ti face cont pe google adsense. Daca imi fac cont cum voi primi plata prin card sau prin alte modalitati. De aceea vreau sa stiu daca trebuie sa am 18 ani ca sa pot sa-mi iau plata. Va rog ajutati-ma dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ooliveer a răspuns:

Pai, practic trebuie sa ai peste 18 ani, si un card bancar. Dar se poate face pe datele une persoane majore(tata, unchi...) happy

1 răspuns:
| ooliveer a răspuns:

Important este, ca daca folosesti serviciul AdSense, sa pui doar articole/materiale scrise de tine (se pot adauga si materiale de pe alte surse, dar este necesara specificarea acestora) happy