| PCDemon a întrebat:

Salut TPUro!
Am o nelamurire

Tot timpul vad pe YouTube ( la video-clipurile cu foarte multe vizualizari ) comentarii despre Pocodot.
Unii zic ca e bun, alti ca e rau. Si asa ca m-a mancat undeva sa-mi fac cont pe Pocodot.com.
Imi poate da cineva o descriere amanuntita despre acest site ( Pocodot.com )?

Si de ce oamenii scriu "Pocodot" dar cu alt fel de simboluri? ( De fiecare data ).

Multumesc! big grin

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cea mai buna descriere o afli daca citesti chiar prezentarea facuta de proprietarii site-ului, respectiv About us, Terms, Privacy Policy (poti intra in ele din josul paginii principale). Nu mi-am facut cont pe acest site dar, atunci cand imi fac un cont, eu citesc informatiile despre site-ul respectiv.
Scrierea o face fiecare cum vrea si cred ca vor sa fie originali si sa sara in ochi. Numai bine!

| PinguinuL a răspuns:

Bro-u' meu laughing coment-urile alea ce le vezi nu sunt date de utilizatori adevarati ci de boti de la pocodot.com si thumbs up-urile sunt date de aceeasi boti.
Pocodot.com "cica" e urmatorul facebook
pocodot sucks bro