| selena84 a întrebat:

Salut tuturor! va rog mult sa ma ajutati cu un program, cu ajutorul caruia sa pot scoate sunetul dintr-un video. multumesc

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Toate programele de editare video pe care le stiu fac treaba asta. As enumera aici: ulead video studio, power director, Sony vegas, pinacle, etc.Dar cel mai la indemana e mowie maker care este continut in windows. Important e sa stii sa lucrezi cu aceste programe. Dupa ce te hotarasti cu care vrei sa lucrezi poti sa ma contactezi printr-un mesaj.

| selena84 explică:

Sa ramana video dar fara sunet.