| alex2009 a întrebat:

Salut un prieten mi-a spus ca a si-a facut cont pe TPU stiu ca parca exista o lista cu toti menbri cum il gasesc pe acest prieten?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Acceseaza COMUNITATEA si cauta-l dupa nick-ul pe care ti-l spune el. Apoi daca ii gasesti profilul il poti adauga drept prieten.

| NimeniCuActe a răspuns:

Poti incerca http://www.tpu.ro/useri sau sa introduci pe Google la cautare TPU si nickname-ul prietenului respectiv :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri si dai pe sagetile portocalii pana iti gasesti prietenul :).

Răspuns utilizator avertizat