| ddcBMW a întrebat:

Salut.Unde pot gasi informatii despre starea intreguleui drum Transalpina? Ma refer la starea soselei, deoarece am auzit ca este drum de tara sau este in reparatii.

Răspuns Câştigător
| T82 a răspuns:

Am fost acum un an pe Trans Alpina si este asfaltat de curand deci po-ti merge fara grija.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nici drum de tara nici in reparatii (asta daca nu te abati de la sosea pe trasee montane). este asfalt proaspat turnat dintr un capat in altul