| Th3Li0N a întrebat:

Salut voi aveti incredere in site-ul okazii? Eu am comandat si tableta,boxe,tastatura,mouse, multe am cumparat si nu am primit teapa chiar acum mi-am comandat un laptop bun dar mi-l trimite prin posta si mi-a zis ca nu are nimic laptopul daca il trimite prin posta ca a zis ca a mai trimis si nu a avut probleme calificativele au fost de 99, 98% adica o persoana nu a fost multumita ca nu i-a ridicat coletu adica sper ca nu primesc teapa de data asta si in primul rand are sute de produse pe okazii! Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Nu,nu îți lua de acolo.Eu mi-am luat țeapă...

| Th3Li0N explică (pentru Duucu):

Cu ce ti-ai luat teapa? Teai uitat la calificative? Ai vorbit la telefon cu persoana aia?

| Duucu a răspuns (pentru Th3Li0N):

La calificative parcă avea 93%.A fost vorba despre niște adidași care în pachet nu erau ca cei din imagini, din toate punctele de vedere.Erau 80 de lei, nu l-am mai sunat apoi pentru că îmi plăceau și îștia care nu i-am vrut laughing

| Th3Li0N explică (pentru Duucu):

EEEEEEEE asta nu e teapa poate nu a avut in stoc sau nu ai precizat modelul

| Duucu a răspuns (pentru Th3Li0N):

Totul a fost foarte corect.Am ales ceea ce am vrut, iar modelul era total diferit față de ceea ce am cerut.

| Okaziiro a răspuns:

Salut! Spre deosebire de alte site-uri, pe Okazii.ro poti vedea daca un vanzator este serios inainte de a cumpara verificand calificativele acestuia. Daca alegi produse cu Garantia de Livrare sau ceri vanzatorului sa o activeze, primesti ce ti s-a promis sau banii inapoi: http://www.okazii.ro/arhiva-pagini/garantia-de-livrare-pentru-cumparatori. O zi frumoasa, Okazii.ro

| FlorinPx a răspuns:

Pe okazii am auzit ca se cam trag tepe..Nu mai comanda ca risti sa iti puna cine stie ce prostii in colet tu il ridici mai dai si banii degeaba.Incearca Tocmai.ro / Mercador.ro
Funda?