| roby223 a întrebat:

Salut vreau sa dau pentru permis de conducere si nu am din ce sa invat regulile de cirgulatie si restul asa ca va rog sa imi spune-ti un site de unde as putea invata
Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| jagbetinte a răspuns:

Salut,
pe e-drpciv.ro gasesti si chestionare si mediu de invatare. De fapt ai chiar mai multe, trebuie doar sa iti faci cont.

3 răspunsuri:
| HackBoy a răspuns:

Exista carti speciale pentru asta, si sunt destul de voluminoase, deci nu cred ca poti gasi pe net...Succes!

| Mihaelaa98 a răspuns:

I ati de pe magazin play " scoala auto ". pe mine una ma ajuta laughing

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti legislatia rutiera actualizata pe site-ul oficial al Directiei de permise, drpciv.ro - OUG 195/2002 (Codul rutier) si Regulamentul de aplicare, aprobat prin HG 1391/2006.