| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa fac un site gen cocalari.com. Cum pot downloada poze de pe hi5?

5 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Vrei sa faci un site dar nu cunosti comenzi de baza. wow

| aniriiiiii a răspuns:

Dai print screen apoi intrii in paint dai paste si decupezi poza apoi dai save big grin

| JBStandsForMe a răspuns:

Te duci la poza, dai click dreapta si save picture as. happy

| deiiiu a răspuns:

Si sa-ti pui poze cu tine? smug
Sau cu familia ta? laughing

| Zăppă a răspuns:

Nu mai.stai ca iti spun eu cum...alea de mai sus sunt complicate
deci
in primul rand
intrii in album dai click dreapta pe poza pe care vrei sa o iei, si dai view image.iti apare poza mica. iar sus la adresa iti apare un link care se termina cu 01 sau pe la sfarsit are 01, in loc de 1 scrii 2...si dai save image as si asta e tothappy