| Mundreth a întrebat:

Salut vreau sa ma ingras am 1, 80 si 64 kg si nu reusesc... fac sport mult daca ma puteti ajuta va rog sa imi raspunde-ti Multumesc!

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Lasa natura sa-si urmeze cursul firesc.Redu numai din sport, care nu trebuie practicat necontrolat.

| Patriciia a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi, atunci trebuie sa iti alegi niste alimente care te-ar putea ajuta, nu neaparat sa mananci nesanatos poti sa mananci si sanatos si sa te ingrasi, dar asta nu consta numai in alimentatie redu din sport sau macar nu mai depune atata efort fizic pe cat putinta abtine-te, si in scurt timp te vei ingrasa pentru ca e mult mai usor sa te ingrasi decat sa slabesti, ...eu tot incerc sa slabesc macar vreo 2 kg si nu reusesclaughing))

| barcelona_9855 a răspuns:

EU am tot 1. 80 si 65 kg si sunt foarte bine......mai ales pentru sportiviwinking

| daniel9alexandru a răspuns:

Ia niste proteine si du-te la sala big grin