| Anonimul912312 a întrebat:

Salut,zilele astea am vazut pe youtube mai multe clipuri (gen "cum sa faci bani online") acum e vacanta, pierd timpul, macar sa il pierd cu folos.Am vazut niste site-uri unde dadeai like la niste site si iti dadea 0.001$,dar acolo te lasa doar sa faci 0.036$ pe zi... si e o suma destul de mica. Stiti cumva vreun site la care sa iese mai mult? dau fontita

Răspuns Câştigător
| Chiburashka01 a răspuns:

Videoul pe care l-am pus mai sus este prezentarea unui site de genul asta. Eu l-am incercat si da este adevarat cum zic ei trebuie sa trimiti un sms cu codul pe care ti-l trimit ei care costa 0.08 centi si lasi un program pe care il downloadezi de pe site deschis si primesti un dolar pe zi. Partea rea este ca el nu inregistreaza o zi intreaga daca tu il lasi 12 ore din 24 calculatorul trebuie tinut deschis 24/24 si pierzi mai multi bani la curent decat iti dau ei....pe an castigi 365 sau 366 si poti sa iti mai cumperi threats care la 2 threats primesti 2 dolari pe zi si tot asa... ceea ce vor ei sa faca e sa stranga o linie uriasa de calculatoare de la fiecare luand cate putina putere ( Ram, CPU etc.) care la mii, zeci de mii poate chiar sute de mii sau milioane de calculatoare se strange o putere imensa care ei o vand la diferiti oameni de ex cei care fac video-uri decat sa stea 2 ore la randat el poate face asta cu acea putere in 5 min

2 răspunsuri:
| MLorand78 a răspuns:

Baieti eu va inteleg ca e vacanta si aveti nevoie de bani dar nu puneti botu' la prosti de genu asta!

| Chiburashka01 a răspuns (pentru MLorand78):

Videoul pe care l-am pus mai sus este prezentarea unui site de genul asta. Eu l-am incercat si da este adevarat cum zic ei trebuie sa trimiti un sms cu codul pe care ti-l trimit ei care costa 0.08 centi si lasi un program pe care il downloadezi de pe site deschis si primesti un dolar pe zi. Partea rea este ca el nu inregistreaza o zi intreaga daca tu il lasi 12 ore din 24 calculatorul trebuie tinut deschis 24/24 si pierzi mai multi bani la curent decat iti dau ei....pe an castigi 365 sau 366 si poti sa iti mai cumperi threats care la 2 threats primesti 2 dolari pe zi si tot asa... ceea ce vor ei sa faca e sa stranga o linie uriasa de calculatoare de la fiecare luand cate putina putere ( Ram, CPU etc.) care la mii, zeci de mii poate chiar sute de mii sau milioane de calculatoare se strange o putere imensa care ei o vand la diferiti oameni de ex cei care fac video-uri decat sa stea 2 ore la randat el poate face asta cu acea putere in 5 min