| mitzabal a întrebat:

Salutam, imi spuneti si mie un program de devirusat calculatorul dar mai bun asa...am pe laptop virus pentru ca nu mai imi merge internet explorerul deloc si se misca greu tot sistemul

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu iti recomand kaspersky sau bitdefender pentru devirusare iar pentru optimizare tuneup utilities sau glary utilities!

| wintage a răspuns:

Acele programe sunt antivirusuri. Iti recomand Nod32 Eset Antivirus 5 si iti recomand sa iti iei CCleaner si sa stergi registrii...

| costis a răspuns:

Internet Expl? N-ai auzit de browserul Mozilla? Programele papa tot mai multe resurse, chiar AV-urile, pentru ca au baze de date din ce in ce mai mari. Eu am Avast, dat pe update manual, ca altfel incetineste chiar el la pornire vreo 5 minute.

| mitzabal explică (pentru costis):

Nu, ideea i ca eu lucrez in domeniu dar imi place sa mai aud pareri si din exterior si da, internet explorer pentru un stopcast de vazut tv online de pe calculator pentu ca din chrome sua mozila nu merge

| Th3Public3N3MY a răspuns:

Salut! Uite un program pentru devirusare profesoinala:
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Dr-WEB-CureIt.shtml
Uite un toturial cum se utilizeaza:
http://www.videotutorial.ro/? p=3454
Succes!