| mario_6601 a întrebat:

Salutare all.Am si eu o intrebare, am un catelus labrador nu are nici 3 luni cum l-as putea invata sa nusi mai faca nevoile in casa.Desi il scot afara cand ajunge in casa imediat face.Va rog sa ma ajutati pliz.Multumesc si astept un raspuns

1 răspuns:
| Roby67 a răspuns:

Cind face in casa sa il certi si cind face afara sa il lauzi. Dar sa faci asa sa inteleaga si el pentru ce il certi sau il lauzi. Daca faci asa consecvent, o sa invete si el sa tina casa curata.