| RedBul33 a întrebat:

Salutare all, am un pc Compaq (presario) si am reinstalat windowsul -pentru ca.cand vroiam sa ma uit la un film imi merge in :reluare: acum i-am instalat placa video(nu a originala) asa merge perfect pc`ul, dar cand vreau sa ma uit la film tot asa merge, ce placa video imi recomandati? sau sa imi lasati niste link`uri....Va multumesc!

1 răspuns:
| Floryyyyynnn a răspuns:

Iti recomand o placa de minim 256mb (de preferat nVidia/Ati )... Instalata de un specialist. Asa cu siguranta iti va merge bine, mai ales in rularea filmelor.