| wope a întrebat:

Salutare, am donat recent sange si am fost sa folosesc cardul de bonuri, long story short din prostie am bagat pin-ul gresit de 3 ori de la sodexo. Intrebarea mea este avand in vedere ca e card de donator si nu pot sa il vad in aplicatie, cum ar trebui sa procedez pentru a l debloca? Multumesc

3 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Mergi inapoi la centrul unde ai donat. Poate te deblocheaza ei.

| Mindfulness a răspuns:

Ăla de donator e de la Pluxee, tu poți să suni ai un număr acolo unde poți suna, ai și pe spatele cardului, ii suni și le spui ce ai pățit sa ți-l deblocheze, in minim 24 de ore ți-l va debloca.

| ninuku a răspuns:

Mergi la cei care ti-au eliberat cardul sa ti-l deblocheze sau sa-ti elibereze altul.