| vLooM a întrebat:

Salutare.
Am o intrebare pentru cine stie, probele ( 2 km si alea in sala ) pentru armata, SGP cand se dau? Stie cineva cand pica?

Răspuns Câştigător
| N0H4CK a răspuns:

Perioada inscrierilor s-a incheiat pentru anul acesta. Probele, pentru cei deja inscrisi, se vor da in perioada august-septembrie. Inscrierile incep de obicei din luna aprilie/mai a oricarui an si se termina in iunie. Pentru informatii exacte, du-te la Biroul de Informare si Recrutare (BIR) al judetului din care faci parte.

| vLooM explică (pentru N0H4CK):

Mersi, totusi dupa ce rezolv cu fisa medicala o sa intreb si cand se sustin probele, sper sa nu fie prin iulie la sfarsit ca nu cred ca am cum sa ajung sad Daca sunt in august-septembrie ar fi perfect.

Mersi de raspuns happy

| N0H4CK a răspuns (pentru vLooM):

Ce fisa medicala? Fsa medicala face parte din dosarul de inscriere. O vei face gratuit la un spital militar la care o sa te trimita un reprezentant BIR.