| Tlbi a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema, sper sa imi raspunda cineva.
deci, atunci cand trimit un email la cineva apare "tyby 4 ever" la nume, uitati aici cum apare: http://i1210.photobucket.com/albums/cc409/TyiBy/schimbar enume1.png,
am umblat la setari si am schimbat aici http://i1210.photobucket.com/albums/cc409/TyiBy/2011-08- 29_091907.png, dar degeaba, tot asa apare si nu imi place deloc. eu comunic des pe email si e destul de aiurea. o idee, ceva? :-s

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce faci tiby tată? Nu te-am botezat cum trebuie? laughing Deci, mergi la profil, acolo sus unde scrie hi tiby si dai pe sageata in jos si alegi Info. Apoi o sa iti apara display name-ul si full name-ul printre care si celelalte casute la care nu trebuie sa faci nimic. Apoi dai edit care este in dreapta. Apoi mergi la Display name si modifici dupa placul tau. apoi dai sa se salveze. Bafta mai tiby. laughing

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai,upgradeaza e-mailul, poate de aceia nu se schimba setarile. Si de ce imi dai funda daca nu am raspuns bine? Asteapta pana zice careva si reusesti sa faci.

| Tlbi explică:

Bei tu esti cap sec in pana mea.:D n-ai vazut in pana mea ca am facut asa? citez "am umblat la setari si am schimbat aici http://i1210.photobucket.com/albums/cc409/TyiBy/2011-08- 29_091907.pngSome settings are not inherited from older version. Please set them again"
citeste si tu intrebarea cu capul si nu cu tastatura. :-s

| Tlbi explică:

Nu cred ca o sa mai raspunda careva, majoritatea folosesc google oh go on si la intrebarea asta nu-i ajuta : )