| Spike189 a întrebat:

Salutare, as avea si eu o intrebare..nu stiu din ce motive nu pot trimite mesaje pe FaceBook. Pentru un moment imi apare ca trimit mesajul, dar cealalta persoana nu primeste nimic, si pe urma cand intru la mesaje, nu se vede mesajul meu. Poate cineva sa ma ajute va rog? Dau funda

Răspuns Câştigător
| qrage a răspuns:

Daca ai problem asta pe PC sau laptop, reinstaleaza-ti browserul web (firefox, opera sau chrome), cred browserul este de vina, sau mai poate fi serverul facebook, mai incerca si daca nu merge, fa ce tiam scris mai sus.

1 răspuns:
| Prici a răspuns:

Poate, sau mai mult ca sigur ai facut o "ilegalitate" in termenii lor
ai trimis cereri de prietenie la persoane "necunoscute" sau ai trimis cereri de la unele jocuri, etc
Restrictia o sa-ti dispara cam in max 14 zile dar daca esti la prima "abatere" atunci o sa dureze max 3 zile
Funda? xD