| laxnoua a întrebat:

As dori sa va rog urmatorul lucru. Sa m-a ajutati sa fac o cerere de transfer liceala. Eu sunt la Liceul Silvic pe profil forestier... etc... si as vrea sa ma transfer la un alt liceu cu profil total diferit care m-a caracterizeaza pe mine nu silvicu si alte prostii, si nu stiu cum sa fac aceasta cerere dintre licee cu un profil cu totul diferit. Ma puteti ajuta si pe mine? V-as fi recunoscator.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci o cerere scrisă către directorul liceului unde vrei să te muți, scrii datele tale de identificare, motivul transferului, semnătură și dată.
Pa, pa.