| IceCube a întrebat:

Azi la evaluarea nationala la exercitiul 4 de la subiectul II am corectat foarte putin cu picul, cateva cifre ca nu imi dadea la punctul b). Credeti ca are ceva, nu prea se observa.Nici nu mai spun ca am sters cu guma si am o guma foarte proasta si se vad urme.
Deci credeti ca are ceva?

2 răspunsuri:
| MisDia a răspuns:

Nu cred ca are ceva. Adica daca nu ce vede nu-i nimmic, dar totusi sa nu mai sterji.

| ionelaeli99 a răspuns:

Se verifica atent dar daca ai noroc sa nu te prinda e bine fundita?