| YqLmX a întrebat:

Salutare,

Cand intru pe messenger, ma loghez frumos iar cand intru in discutie cu cineva pur si simplu nu vad ce imi scrie persoana respectiva, dar nici eu nu vad ce scriu. Nu ca ar fi o problema cu chat`ul dar acolo jos unde trebuia sa fie reclamele este alb tot si daca cineva imi lasa un mesaj cand sunt off, si intru pe messenger imi apare chenarul alb unde deasupra scrie "offline message".

Cine stie sau s-a confruntat cu aceasta problema, help!

http://i41.tinypic.com/wckbps.jpg

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Da te ajut eu cu problema asta pe messenge! cautama pe itsoft_2011