| pantera a întrebat:

Salutare.cine are de vanzare un nintendo ds? vreau sa dau un ps2 pe el

11 răspunsuri:
| Alexa_8596 a răspuns:

Nu se merita laughing))) Eu am ps3, de nu stiu cand dar stiu ca inainte sa apara l`am avut din alta tara :p. Chiar daca nu ma joc pe el, si am dat multi bani, nu sunt proasta. Si am si nitendo Ds. Oricum nu-l vind.Deci eu te sfatuiesc sa nu iti vinzi ps2 pe nitendowinking Oricine poate sa zica : ca el vrea sa faca schimb si sa te pacaleasca laughing Apoi mai ai dovada :p? Nuu.laughing

Deci... fa ce vrei.Eu ti-am spus.

Fundita?big grin

| relaxo a răspuns:

Buna am un nitendo DS si daca vrei ne putem intelege un schimb ceva

| relaxo a răspuns:

Daca vrei dai add la ccipitedli11@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti... Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand Nintendo dsi cu camera foto 3 jocuri 5 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are de vanzare nitendo

| Lora1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am eu dar nu este intr-o stare tocmai buna.

| Strawberry_3130 a răspuns:

Din ceea ce am vazut nu glumeste dar mi se pare ca e peste limita penibilului ceea ce vrea sa faca. Mai ales pentru ca putea sa aleaga un psp(care e de mii de ori mai bun) decat nintendo ds. Bravo omule, ai dovedit cat de inteligent esti happy laughing

| pantera explică:

Pentru sayde27 dastept esti tu pentru ca am 2 psp si modate ps2 am avut ds si r4 acum am doar r 4.si multe alte console

| Andrw a răspuns:

Nu merita dar e trebuie tawinking...am si ps2, nds, psp si wii

daca ar fi sa fac un top ar fi asa

4nds
3wii
2psp
1ps2

winking

| Lora1234 a răspuns:

Ce ala ``ps2`` ca de cand sunt pe TPU. tot aud de ``ps2``?
Eu am NintendoDS!