| Cristinacricri a întrebat:

Salutare!

Cum pot afla daca eu, persoana fizica, am datorii de orice natura?!?

Fiind eu cea care le-a creat, este normal sa am o evidenta a lor, insa doar pentru siguranta, in cazul in care s-a folosit cineva de date mele sau pentru ca pur si simplu nu-mi amintesc, cum pot afla care este si ultimul banut pe care il datorez?

Am depus deja o cerere la Biroul de Credite, insa cu siguranta mai sunt si alte locuri in care pot cauta...

M-ar interesa inclusiv:

- Datorii la Banci
- Rate la TV/ Masini
- Abonamente la telefon
- Facturi neplatite la spitale
- Amenzi la RATB
- Declaratii Fiscale nedepuse (de care nu stiam)
- Impozite de care nu stiu

Ma intereseaza sa stiu si pentru alte persoane, nu poare pentru mine.

Multumesc frumos pentru ajutor happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca te duci la fiecare institutie in parte si intrebi