| Sokares a întrebat:

Salutare, cum termin misiunea "The Culling" Warcraft 3?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

E important sa te concentrezi asupra caselor si nu asupra lui mal ganis. Ataci fiecare casa (apesi A apoi dai click pe casa) pana se distruge, apoi omori civilii. Repeti pana termini misiunea.
Se poate sa dai de mal ganis, motiv pentru care e bine sa mergi cu mai multi soldati in aceeasi timp. mergi cu primii soldati pe care'i primesti, ataci case cat mai multe. intre timp creezi alti soldati la tine la baza. Cand ai o armata la baza de vreo 20 de soldati de mai multe tipuri, duci reintaririle lui Arthas. Incearca sa'l ignori pe mal ganis cand este posibil, doar te va incetini daca i'l ataci

1 răspuns:
| Andrei1224 a răspuns:

Urmareste clipul urmator http://www.youtube.com/watch?v=JyekMLoRAq8