| Anonim0727 a întrebat:

Salutare.
Dosarul de la facultate a fost declarat valid, dar in acest email primit am primit o legitimatie de concurs pe care trebuie sa o printez, ce semnificatie are acesta? E doar pe baza de dosar admiterea

Răspuns Câştigător
| Anee1667 a răspuns:

Legitimația de concurs atestă faptul că tu ai intrat în sesiunea de admitere, asemenea unui concurs.
Trebuie printată atunci când duci dosarul final pentru a confirma locul din mai multe motive primul fiind faptul că ai un id de dosar pentru a te găsi mai ușor pe lista de confirmare(și pentru a te găsi pe listele de admitere cu acel id), e și o dovadă că ți-ai îndeplinit atribuțiile și dosarul este valid și pe ea îți este prezentă și media. Pe scurt e o „ formalitate" care le ușurează munca.

1 răspuns:
| Anonim0727 explică:

Ce vrei sa zici prin asta?