| Mihaimihaita85 a întrebat:

Salutare!

Incerc de o saptamana sa postez un anunt pe OLX si nu reusesc sa primesc acel cod SMS pe telefon.
Fara cod nu pot posta anuntul.
Am luat legatura cu ei si mi-au spus ca sistemul lor functioneaza perfect si ca problema ar fi de la mine (compania de telefonie mobila).

Pai cum asa?

Ca am incercat de pe 3 numere diferite sa postez anuntul si codul SMS tot nu ajunge.
Vi s-a intamplat si voua? Ce ar fi de facut?

P.S. Eu nu-mi amintesc vreodata sa nu fi primit cod SMS prin cate verificari online am trecut in ultimii ani.

1 răspuns:
| Andreea17M a răspuns:

Ai incercat sa sortezi si sa vezi doar mesajele necitite, sau să cauți ceva de genul"olx" in bara de căutare? Poate nu primești notificarea