| Craiovamax a întrebat:

Salutare la toata lumeahappy Am si eu un LG Cookie si am o problema la el. Vreau sa pun ceva videoclipuri pe telefon dar din pacate telefonul nu le recunoaste, asta desi sunt in format 3GP.Intrebarea este : Care imi dati si mie un program care sa converteasca videoclipurile in asa fel incat sa le poata citi telefonul? Ps: Funda primeste cel care imi da un program bun, restul vor primii folositor.

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Cel mai bun program ultra video converter
setari ultra video converter pentru LG COOKIE http://img685.imageshack.us/i/uvch.jpg/

1 răspuns: