| mario_6601 a întrebat:

Salutare la toti, am si eu o mica problema.Am instalat windows 7 pe pc si m-am chinuit pre in sir sa instales sopcast pentru tv online si nu mere.Imi poate recomanda cineva daca trebuie sa instalez ceva mai special? Va multumesc astept un ras

Răspuns Câştigător
| adryano05 a răspuns:

Salut!
Ce versiune de Sopcast ai incercat sa instalezi? Incearca-l pe asta, daca nu e acelasi: http://www.windows7download.com/win7-sopcast/zskfbpjc.html
PS windows 7 e un OS destul de bun;)

2 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Si eu am patit-o Windows 7 e de c... t, nnu te lasa sa instalez sa instalezi un joc si cand intri iese, pe site-uri nu te lasa, deci eu te sfatuiesc sa instalezi Windows Vista, Windouws Xp Proffesional(este cel mai bun)daca nu-ti place cum arata pune-i o teme draguta si ai sa vezi schimbarea, Windows 7 este facut pentru. Office, pentru. acolo doar stai si tastezi nu te joci sau instalezi programe ca si la Pc-ul de acasa...Eu asta te sfatuiesc daca vrei sa il iei caa pe un sfat bun fa-o.SucceswinkingFundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun deloc ce a zis adryano05