| poroseci a întrebat:

Stiu ca exista un site pe care bagi numele unui canal de Yotube sau Vlogger si poti vedea cati bani castiga sau cate vizualizari are.Stie cineva cum se numeste site-ul? Ms

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Vizualizarile se poti vedea direct pe Youtube, iar ce vrei tu sa vezi cu banii este ceva confidential, oriunde ai gasi pe net sa iti zica cat castiga x si y sa stii ca sunt minciuni. Contractele sunt confidentiale.

| Roslie a răspuns:

Exact Gdx, contractele sunt confidentiale, sunt diferite site-uri care dau suma X cu aproximatie, dar stirile, mesajele sunt eronate.

Oricum daca vrei sa te uiti la vloggeri din Romania, nu are rost, in Romania nu se castiga la fel cum se castiga in USA.