| mircea22 a întrebat:

Salutare. Știe cineva dacă un frigider care trebuie schimbat de eMag, din cauza că nu mai poate fi reparat se poate opta pentru alt aparat frigorific mai mare și mai scump. Cu diferența din partea mea. Specific că frigiderul pe care îl dețin și trebuie ridicat de curier pentru a fi dus la eMag.nu mai exista pe stoc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca frigiderul dirit este vandut de acelasi firma, atunci se poate trata cu ei.
Daca nu, ceri banii inapoi de la firma vanzatoare, dupa care iti cumperi ce- si de unde doresti.
eMag nu este vanzator, doar intermediator!