| Katsu a întrebat:

Salutare TPU, ajutati-ma va rog cu ceva: am incarcat azi cartela cosmote cu 7 euro sa bag extraoptiunea Xpand si am vazut ca cu 1 euro pot sa iau niste beneficii de 2000 minute in retea si sms, si alte chestii. Problema este ca nu stiu cum sa le activez, mai am 2 euro pe cartela, imi ajunge. Imi cer scuze de categorie dar pe celelalte nu primesc raspuns si ma cam grabesc. Cel mai rapid raspuns are funda, dar sa fie bun.
O seara frumoasa! si multumesc

1 răspuns:
| Dots a răspuns:

Incearca la *123*1# cu mesaj la 1515 sau 1234 sau la 100 sau 100 nu mai stiu foarte sigur!
dar vezi ca pe cartela reincarcabila te intruma si ei.
xoxo