| anonim_4396 a întrebat:

Astazi dupa ora de sport unii baieti au plecat afara si unii au stat la usa clasei sa se schimbe fetele, si eu, vorbesc serios acum nu vreau sa va mint pe ce icare citesc aceasta intrebare, am deschis un pic usa si am intrebat : sunteti gata? ( asta dupa vreo 7-8 min )si cica ca era o fata dezbracata, da eu nu le-am vazut. si i-au zis dirigintei ca am intrat peste ele. Logic ca au mintit. Eu am zis dirigintei da nu m-a crezut si cica sa sune mama asta seara. Si mentionez ca avem sedinta miercuri. Ce sa fac sa nu afle? ca mama nu ma crede.( nici de sedinta nu-i zic )

Răspuns Câştigător
| BeYourSelf7 a răspuns:

Vorbeste cu ea, explica-i situatia si daca ea zice ca nu-i adevarat ai scapat.

4 răspunsuri:
| BeYourSelf7 a răspuns:

Tine-o pe a ta. spune cum s-a intamplat exact totu'. unde erai. fata despre care e vorba la fel a zis si ea? ca ai intrat peste?

| misuh2710 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Nu, nu am discutat cu ea pana acum, dar nu va zice ea. Dar nu asta conteaza ca la noi nu cotneaza victima, conteazaa cine paraste

| misuh2710 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

EXACT ASTA AM SI FACUT SI A MERS. esti ultra man good! mersi! funda

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru misuh2710):

Ma bucur ca ma putut ajutahappy

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru misuh2710):

Vorbeste cu ea, explica-i situatia si daca ea zice ca nu-i adevarat ai scapat.