| UserName250000 a întrebat:

Daca intru pe Facebook pe contul parintilor mei, Facebook-ul atentioneaza ca, contul respectiv e spart?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii parolele lor, nu are treaba Facebook. Este ca si cum ar intra ei.
Numai daca le stii. Dar ma indoiesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde care sunt setarile de securitate
Daca device ul de pe care te conectezi nu e in lista celor prin care se conecteaza si eu atunci vor primi un mail

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu o sa avertizeze decat in cazul in care parintii tai au activate anumite setari de securitate.

| UsualBoy a răspuns:

Este posibil ca, în funcțiile de securitate setate de utilizator, să primească un sms privitor la faptul că de pe un anumit dispozitiv s-a încercat/înregistrat utilizarea contului respectiv...depinde de setările făcute de părinții tăi!

| Xenow a răspuns:

Depinde daca e de pe Acelas Numar de tel sau pe Aciasi Adresa de Email Atunci pote sa te Atentioneze Facebok ca contul este spart exemplu daca sunt doua conturi diferite exemplu Andrei Ana de pe Acelasi Numar de telfon

| Anonima43295694 a răspuns:

Nu